Videonávody Kuki TV

Představení a popis Kuki TV

Ahoj, jsem Kuki a budu Tě bavit. Ještě před tím, než mě poprvé spustíš, mrkni na toto video. Ukážu Ti, jak mě můžeš jednoduše ovládat.

Dále si ukážeme další funkce a možnosti Kuki TV:

Funkce: Lupa – nastavení většího textu a ikon

Pokud máš menší televizi nebo telku připojenou scart kabelem, bude se Ti hodin funkce Lupa. Zvětší text, aby byl lépe čitelný. Na tomto videu Ti ukážu, jak funkci Lupa zapnout.

Funkce: Seřazování televizních kanálů

Pokud si chceš nastavit vlastní pořadí televizních kanálů, tady Ti ukážu jak na to. Je to jednoduché a zvládneš to za pár minut.

Funkce: Programový průvodce

Když při sledování televizního pořadu stiskneš tlačítko EPG a nebo INFO, zobrazím Ti podrobného programového průvodce. Tady si můžeš pouštět všechny pořady, které už dávaly a nebo nastavovat nahrávky a upozornění na ty, které teprve budou vysílat.

Funkce: Časová osa

Když při sledování televizního pořadu stiskneš tlačítko OK, zobrazí se Ti časová osa. Na tomto videu Ti ukážu, jak časovou osu používat.

Funkce: Kontextové menu

Když při sledování pořadu zmáčkneš tlačítko TV, zobrazím Ti kontextové menu. Najdeš tady teletext, volbu audio stopy, či možnost zapnutí titulků. Také si tady můžeš vyvolat podrobnější informace k pořadu.

Funkce: Jednoduchý programový průvodce

Když při sledování televizního pořadu stiskneš šipku vpravo, zobrazí se či jednoduchý programový průvodce. Můžeš v něm jednoduše přepínat mezi pořady, které právě vysílají živě

Funkce: Nahrávám seriály

Pokud rád sleduješ televizní seriály, tato funkce se Ti bude líbit. Na jednom místě najdeš všechny oblíbené seriály, které právě vysílají a to až 6 měsíců do minulosti.

 

 

 

 

«
»
Tags: ,